wtorek, 24 kwietnia 2012

Nowość w Navatarze: Klub Ekspertów CB

Z początkiem maja Navatar wprowadza dla swoich użytkowników kolejną nowość - Klub Ekspertów mobilnego CB. Zasada działania Klubu jest bardzo prosta: kierowcy, którzy będą aktywni na mobilnym CB, będą mogli korzystać z tego rozwiązania bez opłat. Za cztery kolejne tygodnie z minimum czterema nagranymi informacjami o trasie, użytkownik zyskuje kolejny miesiąc mCB za darmo.

W Klubie Ekspertów nie ma potrzeby sporządzania obszernego regulaminu, zasada jego działania jest bowiem bardzo prosta, a może ją najkrócej podsumować w kilku znakach: 4x4. Co kryje się pod tym skrótem?

Załóżmy, że użytkownik nagrywa w tygodniu minimum cztery informacje o sytuacji na drodze na mobilnym CB. Jeśli uzbiera cztery takie kolejne tygodnie - wówczas automatycznie przyznawane jest mu doładowanie mCB na kolejny miesiąc. Aktywność użytkownika jest rozliczana w cyklu od poniedziałku do niedzieli, co można zobrazować następująco:

1 tydzień (poniedziałek - niedziela) - min. 4 komunikaty;
2 tydzień (poniedziałek - niedziela) - min. 4 komunikaty;
3 tydzień (poniedziałek - niedziela) - min. 4 komunikaty;
4 tydzień (poniedziałek - niedziela) - min. 4 komunikaty;

Liczba komunikatów sprawdzana jest w każdy poniedziałek. W tej sytuacji na początku piątego tygodnia kierowcy przyznawany jest pakiet CB.
Jeśli użytkownik pierwszy komunikat nagra np. w środę, to czas na nagranie kolejnych trzech ma do najbliższej niedzieli (tydzień rozliczeniowy w Klubie Ekspertów zawsze kończy się tego dnia).

Główną zaletą Klubu Ekspertów CB jest minimalizowanie kosztów korzystania z tego nowatorskiego rozwiązania. Navatar jest jedyna na polskim rynku aplikacją, która łączy nawigację z GPS z wymianą głosowych komunikatów między kierowcami.
Promocja ma na celu popularyzację mobilnego CB, dzięki której będzie się ono stawało coraz bardziej funkcjonalne i przydatne na drogach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz